EH Serisi

43-2-Maximizeself-consumption.png

Öz tüketimi en üst düzeye çıkarın

43-2-Largeloadsonback-up.png

Yedeklemede büyük yükler

43-2-10msUPS-levelswitching.png

<10 ms UPS düzeyinde anahtarlama

43-2-Widebatteryvoltagerange85450V.png

Geniş akü voltaj aralığı 85~450V

GoodWe EH Serisi, sonunda tam bir enerji depolama çözümü elde etmek isteyebilecek kullanıcılar için “Pil Hazır” seçeneği içeren tek fazlı, şebekeye bağlı bir invertördür. Sadece bir aktivasyon kodu satın alarak EH, eksiksiz bir ESS çözümüne kolayca yükseltilebilir. EH, yüksek voltajlı pillerle (85-450V) uyumludur ve 10 ms’den daha kısa sürede (UPS seviyesi) otomatik olarak yedekleme moduna geçebilir ve kritik yüklerin kesintiye uğramamasını sağlar. 20W’dan daha düşük bir güç sapması ile bu invertör, öz tüketimi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Ek olarak, ağır yükler için güç sağlamak üzere şebekeden PV’ye geçmenin 9 saniyeden daha kısa sürmesi, kullanıcıların şebekeden pahalı alımlardan kaçınmasına yardımcı olur. İletişim kabloları önceden kablolanmış olarak gelir ve kurulum süresini önemli ölçüde azaltır. Tak ve Çalıştır AC konektörü ayrıca çalıştırma ve bakımı çok daha kolay hale getirir.

Öz Tüketimi En Üst Düzeye Çıkarın

İnvertörün AC çıkışından yük tüketimine olan güç sapması 20W kadar düşük olabilir, bu da güneş enerjisi tüketimini en üst düzeye çıkarır.

Kurulumu ve bakımı kolay

Önceden kablolanmış iletişim kabloları, kurulum süresini önemli ölçüde azaltır. Tak ve Çalıştır AC konektörü ayrıca çalıştırma ve bakımı çok daha kolay hale getirir.

 

 

ModelAkü Voltaj Aralığı (V)Maks. Şarj Akımı (A)Maks. Boşaltma Akımı (A)MPPT sayısıMPPT Başına Dize Sayısı
GW3600-EH85~460252521