ETC Serisi

413-2-Modularizeddesign.png

Modüler tasarım

413-2-10msUPS-levelswitching.png

<10 ms UPS düzeyinde anahtarlama

413-2-100unbalancedload.png

%100 dengesiz yük

413-2-Adjustableactivereactivepowerandpowerfactor.png

Ayarlanabilir aktif, reaktif güç ve güç faktörü

413-2-Peakloadshaving.png

Tepe yük tıraş

413-2-Powerfuloff-gridoverloading.png

Güçlü şebeke dışı aşırı yükleme

GoodWe ETC Serisi, 200 ila 865V arasında geniş akü voltaj aralığına sahip üç fazlı bir akü depolama invertörüdür. Beş ana modülden (MPPT, DC/DC, DC/AC, STS ve EMS modülleri) oluşan basit, Tak ve Çalıştır modülerleştirilmiş bir tasarımı takip eder, bu da daha esnek ve daha kolay kurulum sağlar.

10 ms’den daha kısa sürede yedekleme moduna geçebilir ve kritik yükler için kesintisiz güç kaynağı sağlar. Maksimum güç çıkışı için yedekte %110 sürekli AC aşırı yüklemesi ve sistem güvenliği için acil kapatma işlevi sunar.

Bu inverterlerin aktif, reaktif gücü ve güç faktörü tamamen ayarlanabilir, bu da onu mikro şebekeler için uygun hale getirir ve tüm sistem için şebeke kararlılığını sağlar. ETC serisi, öz tüketimi artırmak, tepe tıraşı gerçekleştirmek veya şebeke içi/şebeke dışı kullanım için ticari ve endüstriyel uygulamalar için mükemmel bir enerji depolama çözümüdür.

Enerji Hasadı için İnanılmaz Esneklik

Her fazın 0 ila 17 kW arasındaki güç aralığı, yük esnekliğini artırır, uygulama senaryolarını genişletir ve öz tüketim oranlarını en üst düzeye çıkarır. Güçlü %110 sürekli AC aşırı yük kapasitesi, yedekleme modunda sağlam enerji beslemesini garanti eder.

Sistem Kararlılığı ve Güvenliği Garantili

10 ms’den daha kısa sürede yedekleme moduna geçebilme özelliği ile kritik yükler için kesintisiz güç kaynağı her zaman çalışır durumdadır. Yeterli hizmet kalitesini sağlamak ve güç sisteminin uygun kararlılığını korumak için voltaj ve güç, ayarlanabilir reaktif güç aracılığıyla kontrol edilir. Hem AC hem de DC taraflarındaki yıldırımdan korunma, voltaj tepe noktalarının bağlı cihazlara zarar vermesini önler ve sistem güvenilirliğini güvence altına alır.

ModelAkü Voltaj Aralığı (V)Maks. Şarj Akımı (A)Maks. Boşaltma Akımı (A)MPPT sayısıMPPT Başına Dize Sayısı
GW50K-ETC200~86510010018