HT Serisi

26-2-CompatiblewithBifacialModule.png

Bifasiyal modül ile uyumlu

26-2-Powerlinecommunication.png

Güç hattı iletişimi

26-2-EasyandquickconfigurationviaBluetooth.png

Bluetooth üzerinden kolay ve hızlı konfigürasyon

26-2-Internaltemperaturehumiditymonitoring.png

Dahili sıcaklık nem izleme

Yeni HT 1100 Vdc Serisi (73-136 kW), GoodWe’nin C&I ve küçük kamu hizmetleri projeleri için yeni dizi inverteridir. HT serisi 12 adede kadar MPPT sunar ve daha yüksek DC akımı eşiğiyle (dizi başına maks. 15A) iki yüzeyli modüllerle uyumludur. PLC iletişimi ve dahili nem algılamayı içerir. HT serisi, kurulumda daha yüksek tasarruf elde etmek, üretkenliği artırmak ve mevcut izleme seçeneklerini çeşitlendirmek için tasarlanmış farklı teknik güç setlerini sorunsuz bir şekilde bir araya getirerek, en katı endüstri standartlarına uygun olarak güvenliği mümkün olan maksimum seviyeye çıkarır. Bu invertör, genel maliyetleri azaltmak ve kurulum süresini azaltmak için isteğe bağlı bir AC anahtarıyla birlikte gelir. Yapılandırma Bluetooth üzerinden kolayca yapılabilir ve tanılama ve aygıt yazılımı yükseltmesi uzaktan çalıştırılabilir. Bu olağanüstü özellikler seti, en düşük seviyelendirilmiş elektrik maliyetini (LCOE) sağlamak için tasarlandı.

Opsiyonel Tip I Aşırı Gerilim Koruması

Hem DC tarafı hem de AC tarafı, inverteri yıldırımdan korumak için isteğe bağlı Tip I aşırı gerilim korumasıyla donatılmıştır ve PV sistemi için yükseltilmiş güvenlik ve güvenilirlik sağlar.

Bluetooth ile Kolay ve Hızlı Kurulum

Yapılandırma Bluetooth aracılığıyla kolayca yapılabilir ve aygıt yazılımı tanılama ve yükseltme uzaktan çalıştırılabilir, size kolaylık ve güvenilirlik sunar.

ModelMaks. Giriş Voltajı (V)Maks. MPPT Başına Giriş Akımı (A)MPPT Başına Dize SayısıNominal Çıkış Gücü (kW)Nominal Çıkış Gerilimi (V)
GV136K-HTH1100302136500V,3L/PE