Lynx Home F Serisi

55-2-Suitablefor1and3phasehybridandretrofitinverters.png

1 ve 3 fazlı, hibrit ve retrofit invertörler için uygundur

55-4-Expandablenominalvoltageupto512V.png

512 V’a kadar genişletilebilir nominal gerilim

55-2-IP55forbothindoorandoutdoorinstallationsafety.png

Hem iç hem de dış kurulum için IP55

55-2-10-yearproductandperformancewarranty.png

10 yıllık ürün ve performans garantisi

55-2-Pre-wiredcommunicationcablesforplugandplay.png

Tak ve çalıştır için önceden kablolu iletişim kabloları

55-2-Automaticrebootafterundervoltage.png

Düşük voltajdan sonra otomatik yeniden başlatma

GoodWe yüksek voltajlı pil Lynx Home F Serisi, GoodWe tek duraklı enerji depolama çözümünün mükemmel bir eşleşmesi ve öne çıkan özelliğidir. GoodWe BH/EH/BT/ET invertörlerle uyumludur ve 6,6 kWh ile 16,4 kWh arasında geniş bir kapasite aralığı sunarak öz tüketim optimizasyonundan yedekleme kullanımına kadar zorlu proje gereksinimlerini karşılamak için kapsamlı enerji depolama seçenekleri sunar. İstiflenebilir kendi kendini tespit eden modüller, sistemin kurulumunu ve bakımını özellikle kolaylaştırırken, güvenilir lityum demir fosfat (LFP) pil hücresi teknolojisi, maksimum güvenlik ve daha uzun bir yaşam döngüsü sağlar. Hayatınız için güçlü güç depolaması için Lynx Home F Serisi ile hazırlanın.

Tek Noktadan Çözüm, Tek Platform Yönetimi

GoodWe BH/EH/BT/ET enerji depolama invertörleriyle uyumluluğa sahip Lynx Home F Serisi, GoodWe tek duraklı enerji depolama çözümünü desteklemek için ideal bir seçimdir. Hareket halindeyken tek bir Uygulama ile tüm enerji depolama sisteminin uzaktan izlenmesini sağlayarak platformlar arası yönetim zahmetinden kurtarır.

Güvenli ve Güvenilir

LFP pil teknolojisinden elde edilen daha uzun yaşam döngüsü ve kararlılığı ve cihazlarınızı korumak ve beklenmedik riskleri önlemek için yumuşak başlatma özelliği ile Lynx Home F Serisi, tam olarak güvenebileceğiniz pildir.

ModelKullanılabilir Enerji (kWh)Hücre tipiAnma Gerilimi (V)Ağırlık (kg)Maksimum Şarj/Deşarj Akımı (A)
LX F6.6-H6.55LFP (LiFePO4)204.811525