PVS-175-TL

Daha iyi esneklik
Daha iyi esneklik
Aküye hazır invertör, DC veya AC bağlantılı
5 kW’a kadar yedek güç
Daha iyi kurulum
Daha iyi kurulum
Tak ve çalıştır bağlantıları
Entegre su terazisi
Daha iyi güvenlik
Daha iyi güvenlik
Patentli AFCI
PLC Hızlı Kapatma uyumluluğu
Daha iyi bağlantı
Daha iyi bağlantı
Yerleşik Wi-Fi, Ethernet ve USB
Blok zinciri hazır

1500 Vdc segmentinde yer alan en yüksek güç yoğunluğuna sahip ödüllü üç fazlı PVS-175 string inverter, 800 Vac’de 185 kVA’ya kadar güç sağlıyor ve 1,3 kW/kg ultra yüksek güç yoğunluğuna ulaşabiliyor.

İnverter, piyasada mevcut en yüksek seviye olan 12 MPPT ile donatılmış olarak geliyor; böylece FV santrali tasarımında maksimum esneklik sağlıyor ve karmaşık kurulumlarda dahi alınan verimi arttırıyor.

Mevcut FV modülünün montaj sistemlerinin inverterlerin kurulması amacıyla kullanılabilmesi sebebiyle, tak ve çalıştır bağlantı parçaları aracılığıyla hızlı ve kolay kurulum imkanı, saha hazırlığında ve santralin kiralanmasında zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlanıyor.

Herhangi bir mobil cihaz üzerinden sağlanan standart kablosuz erişim, inverterin ve santralin yapılandırılmasını daha kolay ve hızlı bir hale getiriyor. Bütün inverterlerin Aurora Vision bulut platformuna bağlanabilmesi sayesinde varlıklarınızı daha kolay bir şekilde takip edersiniz ve son teknoloji harikası siber güvenlik olanaklarıyla varlıklarınız ve karlılığınız uzun vadede güvenli bir şekilde tutulabilir.