SDT G2 PLUS+ Serisi

saomiaogongneng.png

Ayarlanabilir tarama aralığına sahip Akıllı Gölge Taraması

Multiplecommunicationprotocolssupported.png

Akıllı ev entegrasyonu için çoklu protokol uyumluluğu

OptionalAC&DCTypeIISPD&SPDfailurealarm.png

Opsiyonel değiştirilebilir DC Tip II SPD & SPD arıza alarmı

OptionalAFCIpreventingelectricalfires.png

Opsiyonel AFCI

GoodWe 4-20 kW SDT G2 PLUS+ serisi inverter, üç fazlı konut ve küçük ticari projeler için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek verimliliğin entegre özellikleri, inverterin hizmet döngüsü sırasında optimize edilmiş güç üretimine izin verir. Hafif ve kurulumu kolay tasarımı ile SDT G2 invertör, operatörler ve kurulumcular için konfor ve büyük kolaylık sunar. Kullanıcılar ayrıca GoodWe HK3000 tarafından etkinleştirilen 24 saatlik yük tüketimi izleme özelliğini kullanarak enerji yönetiminin her yönüyle akıllı kontrolünü ele alabilirler. Konut ve küçük ölçekli ticari kullanım için mükemmel maksimum enerji verimi seçimiyle tanışın.

Samimi ve Düşünceli Tasarım

SDT G2 PLUS+ 4-10kW, sessiz bir çalışma sağlayan fansız soğutmayı entegre eder. SDT G2 PLUS+ Serisi, zarif ve kompakt tasarımı ile fazla yer kaplamadan yüksek güç çıkışı sunar. Ayrıca, tüm bağlantılar invertörün alt tarafında mevcuttur, bu da kurulum ve bakımı çok daha kolay hale getirir.

Fatura Kesecek Yüksek Nesil

Yüksek güçlü bifacial 182mm/210mm modüllerle uyumlu olması ve dizi başına maksimum 15 A giriş akımına izin vermesi, bu invertörün yetkinliğini önemli ölçüde artırmıştır. %200 DC giriş aşırı boyutlandırma ve %110 AC çıkış aşırı yükleme kapasitesi ve %98,4 maksimum verimlilik, düşük güneş radyasyonu koşullarında bile güç çıkışınızı artırmak için invertörünüzü tam kapasitesine taşır.

ModelMaks. Giriş Voltajı (V)Maks. MPPT Başına Giriş Akımı (A)MPPT Başına Dize SayısıNominal Çıkış Gücü (kW)Nominal Çıkış Gerilimi (V)
GW8000- STD-2011001518380/400/415,3L/N/PE