Akıllı Enerji Yönetim Sistemi

61-2-ALL-IN-ONEMONITORINGANDCOMPREHENSIVEVISUALIZATION.png

Hepsi bir arada izleme ve kapsamlı görselleştirme

61-2-DYNAMICCAROUSELOFALLTHEPLANTSUNDERYOURACCOUNT.png

Hesabınızın altındaki tüm bitkilerin dinamik karusel

61-2-BACKUPDEPLOYMENTFORSERVERDISASTER.png

Sunucu felaketi için yedekleme dağıtımı

61-2-MULTI-TERMINALCOMPATIBILITYANDSHARING.png

Çoklu terminal uyumluluğu ve paylaşım

61-2-GenerationReportandCustomizedDataAnalysis.png

Generation report and customized data analysis

61-2-Three-StepDataEncryption.png

Üç adımlı veri şifreleme

GoodWe Akıllı Enerji Yönetim Sistemi (SEMS), fotovoltaik santrallerin maksimum verimle güvenilir şekilde işletilmesini sağlayan ücretsiz bir izleme platformudur. SEMS, operatörlerin farklı konumlardaki çok çeşitli fotovoltaik santralleri eş zamanlı olarak gerçek zamanlı olarak izlemesine ve kurulumları kontrol etmesine olanak tanır. Kapsamlı veri işleme, özelleştirilmiş grafikler ve alarm ve bakım işlevleri, operatörlerin, operasyon yöneticilerinin ve varlık yöneticilerinin sistemleri rahat ve verimli bir şekilde yönetebilmelerini sağlayarak maksimum verim sağlar.

SEMS, güvenilir çalışmayı sağlamak ve operatörlere bir düğmeye basarak kesin bilgiler sunmak için bir dizi işlev ve özellik içerir. Sahipler, kurulumcular ve EPC şirketleri için farklı erişim seviyelerine sahip birden fazla hesap tarafından erişilebilir.

Hepsi Bir Arada İzleme ve Kapsamlı Görselleştirme

Belirli bir hesaptaki herhangi bir PV enerji santralinden canlı ve geçmiş veriler çağrılabilir ve grafiksel olarak görüntülenebilir.

Optimize Alarm Sistemi

Ayrıntılı özelleştirilebilir alarm ve raporlama yönetimi: hızlı arıza analizi ve tanımlaması, tesisatçıların arızaları veya tesis sorunlarını düzeltmesini sağlayarak arıza süresini en aza indirir ve sonuçta paradan tasarruf sağlar.